1. Čo sú oleje do prania?

Oleje do prania sú v jednoduchosti éterické oleje, ktoré sú určené na pranie ako náhrada za aviváž. Účinok vône a jemnosti je dlhší, až na niekoľko mesiacov.

 

  1. Ako sa používajú oleje do pranie?

Voňavé oleje do prania sa dávkujú nasledovne: 5ml oleja /na 5kg bielizne/ do nádržky pre aviváž. Oleje sa používajú ako náhrada aviváže. Okrem oleja je potrebné pridať do vedľajšej nádržky prací prostriedok.

 

Ako odmerať 5ml? Použite vrchnáčik z voňavého oleja, ktorý predstavuje cca 5ml. Po vypraní sa môžete tešiť z nádherne voňavého prádla, ktoré prevonia nielen váš šatník, ale celú vašu domácnosť.

 

Čomu sa vyvarovať? Olej aplikujte LEN do nádržky na aviváž. Nelejte ho do bubna práčky ani ho nepoužívajte do iných spotrebičov.

 

 

  1. Sú oleje do prania určené aj na sušenie?

Ak chcete, aby vám prádlo príjemne voňalo aj po vysušení v sušičke postupujte presne podľa návodu. Dávkuje sa pár kvapiek oleja na starší kus látky, ktorý už nebudete potrebovať. Takýto kus látky (handričky) vložte do sušičky spolu s oblečením. Olej nikdy nepridávajte priamo na oblečenie alebo na iné miesta, vždy zvoľte kus látky alebo papierik do sušenia. Po vysušení bude vaše prádlo jemné, mäkké a dokonale prevoňané. Ak ho uložíte do šatníka, vôňu budete cítiť ešte niekoľko mesiacov.

 

  1. Kde sa vyrábajú oleje do prania?

            Oleje do prania sú vyrobené v Taliansku.

 

  1. Sú vo Voňavom domove zľavové kupóny?

            Zľavové kupóny u nás neposkytujeme. Zameriavame sa na rôzne súťaže o hodnotné

výhry, darčeky k nákupu a na rôzne príležitosti.  

 

  1. Aké spôsoby dopravy sú k dispozícii?

            Aktuálne dostupné možnosti dopravy sú:

Kuriér Slovak Parcel Service - 3.48€ s DPH (do 1 kg)

Doruč.to - 3,90€ s DPH (iba v rámci Košíc: 040 01 - 040 23)

Osobný odber - zdarma (Považská 40/a, Košice)

 

 

 

 

  1. Aké sú spôsoby platby?

            Dobierka pri Doruč.to - zdarma

Online platby - TatraPay

Online platby - CardPay

Bankový prevod

 

  1. Aká je priemerná doba doručenie?

            Priemerná doba doručenia sú 2 pracovné dni.

           

  1. Ako postupovať pri reklamácii produktov?

Kupujúci môže vždy využiť právo uplatniť osobne reklamáciu v ktorejkoľvek prevádzkarni Predávajúceho, v ktorej je prijatie reklamácie vzhľadom na povahu veci možné, alebo v sídle Predávajúceho, alebo prostredníctvom tretích osôb napr. prepravné spoločnosti, zásielkové spoločnosti, Slovenská pošta a.i.. Predávajúci odporúča Kupujúcim, aby k uplatneniu reklamácie využili Reklamačný formulár. Uvedený formulár je voľne prístupný na www.vonavydomov.eu

 

Pri reklamácii je potrebné doložiť faktúru, alebo iný doklad preukazujúci zakúpenie reklamovaného tovaru, alebo služby u Predávajúceho. Kupujúcemu Predávajúci odporúča, aby pri uplatňovaní reklamácie opísal vadu tovaru, alebo služby.

V prípade ak Kupujúci reklamuje tovar, alebo službu inak ako osobne, Predávajúci odporúča Kupujúcemu, aby zasielal tovar spolu s detailným popisom vady tovaru, a dokladom preukazujúcim zakúpenie tovaru od Predávajúceho (napríklad doklad o zaplatení, faktúra, záručný list), a to z dôvodu urýchlenia reklamačného procesu.

Tovar v prípade reklamácie odporúčame zasielať doporučenou formou. Tovar Predávajúci neodporúča zasielať formou dobierky, ktorá nebude zo strany Predávajúceho prevzatá.