Prečo sú oleje do prania čoraz populárnejšie?

Prečo sú oleje do prania čoraz populárnejšie?

Foto: vonavydomov

Čím to je, že oleje do prania sú čím ďalej, tým populárnejšie? Jednoznačná odpoveď od nás je: Intenzita a variabilnosť vôní má nekonečný charakter.

O našich olejoch do prania ste už určite veľa počuli a mnohé ste si obľúbili. Robia z vašich domácností voňavé domovy už niekoľko rokov a nás veľmi teší, že vám každoročne stále prinášame nové a nové produkty. 

 

Čím to je, že oleje do prania sú čím ďalej, tým populárnejšie?

Jednoznačná odpoveď od nás je:
Intenzita a variabilnosť vôní má nekonečný charakter. Oleje majú priaznivý vplyv na textílie a s používaním odlišných technológií na udržiavanie oblečenia nezaostávajú v čase. Sú to veľmi flexibilné prostriedky, ktoré zachovávajú kvalitu a jemnosť textilu i pri sušení v sušičke.

 

Úžasnou vlastnosťou olejov do prania od talianskeho výrobcu Elda je ich použiteľnosť s inými prostriedkami, ktoré pmáte v domácnosti. Napríklad, ak si želáte, aby ste z práčky vyberali nielen nádherne voňavú, ale i mäkšiu bielizeň, do jednej nádržky na aviváž môžete postupne pridať zmäkčovač prádla i olej do prania podľa vlastného výberu. 
Zmäkčovač sa odporúča používať najmä, ak je vaša voda tvrdšia alebo viac železitá, no zároveň má antibakteriálny účinok. Keďže nemá vlastnú vôňu, s olejmi do prania fungujú ako malý zázrak. 

Oleje do prania sú nielen voňavé, ale aj ekonomické.
Do jedného bežného 5kg prania potrebujete iba 5ml tohto voňavého roztoku, pričom vaše šatstvo bude krásne voňavé na niekoľko týždňov!

Ekonomicky povedané, jedna dávka parfumovaného oleja do prania vás stojí od 0,24€.

 

A čo výber?
Z našej ponuky si skutočne vyberie každý.
Dámy, ktoré obľubujú sladkastý nádych vanilky si zamilujú napríklad vanilkovo-korenistý AMORE, pre milovníčky čokoládovo-vanilkovej je ideálna vôňa oleja SOFFICE alebo aj jemne krémové oleje ako sú AMBRA, COCCOLE, SERENITA alebo NINFEA.

Nie každému pasujú sladké vône. Našťastie, výber na www.vonavydomov.eu umožní každému nájsť to pravé pre seba. 
Vyslovene dámske, kvetinové vône Fiore di Pesco, Armonia, levanduľová Lavanda alebo vôňa zaliata slnkom SOLE sú rozpoznateľné na diaľku. Váš balkón a šatník doslova rozkvitnú.
Ponuka pre pánov je stále širšia, čo nás naozaj baví! Poznáte už typicky pánske Yo Go? Vyskúšajte a pokojne ho kombinujte s inými výrobkami, ktoré budete môcť použiť i na prevonanie vášho auta alebo kancelárie.

 

Použite pre zmenu i neutrálnejšie vône mydla a púdru. Oleje do prania QUARZO, SERENITA, DIAMANTE určite použijete na Vaše obľúbené kúsky šatstva.
Tip pre vás - najobľúbenejšou vôňou pre pranie uterákov, plédov a závesov sa stala veľmi príjemná, ale neutrálna vôňa s príznačným názvom: Voňavý domov. Je to naozaj príjemný parfém pripomínajúci kvôňu sladkého bieleho čaju. 

Ak si chcete vybrať vône sami, zastavte sa v našich predajniach v Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici alebo Košiciach a nájdite si svojho favorita. Potešíme sa každej Vašej návšteve.