Zmäkčovač prádla - ako a prečo ho používať!

Zmäkčovač prádla - ako a prečo ho používať!

Foto: vonavydomov

Sami určite evidujete, že pravidelným praním sa textílie poškodzujú, tvrdnú a po viacerých praniach sú nepríjemné na dotyk. Vtedy máme všetci chuť takýto textil najradšej vyhodiť.

Sami určite evidujete, že pravidelným praním sa textílie poškodzujú, tvrdnú a po viacerých praniach sú nepríjemné na dotyk. Vtedy máme všetci chuť takýto textil najradšej vyhodiť.

Nevyhadzujte zbytočne oblečenie, pravidelne používajte zmäkčovač prádla Neutro a zbavte sa podobných problémov raz a navždy.

Zmäkčovač prádla Neutro je perfektný partner pre mäkkučké a svieže prádlo po každom praní. Poďme si spoločne pripomenúť aké výhodné vlastnosti má tento skvelý produkt. Zmäkčovač prádla Neutro:

✔️ neutralizuje pachy, takže sa bezstarostne zbavíte nepríjemného zápachu z dlhodobo zapáchajúceho oblečenia. Ide napr. o syntetické materiály, ktoré sa používajú na športové oblečenie.

✔️ je bez vône, nepridáva tak žiadnu ďalšiu vôňu vášmu prádlu. Ak obľubujete naše voňavé oleje do prania, môžete k zmäkčovaču prádla pridať aj vašu obľúbenú vôňu oleja pre dokonalý výsledok v podobe mäkkého a voňavého prádla.

✔️ je antibakteriálny, čo znamená, že pomáha ničiť baktérie, ktoré by mohli zostať na oblečení počas prania.

✔️ je hypoalergénny, takže je vhodný pre tých, ktorí sú citliví na silné vône alebo trpia alergiami. Práve táto skupina ľudí to najviac oceňuje, pretože často má problém nájsť produkt na zmäkčenie prádla, ktorý by bol hypoalergénny.

✔️ zbaví oblečenie elektrizovania.

 Toto všetko zabezpečí, že vaše prádlo bude nielen dokonale čisté, ale aj mäkkučké, svieže a príjemné na každodenné nosenie.

Návod na použitie - Zmäkčovač prádla Neutro!

Použitie zmäkčovača prádla Neutro je veľmi jednoduché. Dávkuje sa 25 ml zmäkčovača na jedno pranie, a to bez ohľadu na to, aký je typ a množstvo oblečenia, ktoré periete. Túto dávku nalejte priamo do nádržky na aviváž. Zmäkčovač sa počas prania automaticky pridá do prádla, čo zabezpečí, že každý kúsok bude dokonale zmäkčený a čistý.

Často sa nás pýtate, či sa môže používať súčasne s parfumovanými olejmi do prania. Áno, ako sme už spomenuli vyššie v texte, zmäkčovač prádla Neutro môže byť použitý súčasne s voňavými olejmi do prania. Skvelé, čo poviete? Vaše prádlo bude aj naďalej krásne voňavé a zároveň príjemne mäkké a zachová si všetky výhody, ktoré Neutro ponúka. Stačí pridať 5ml oleja do prania spolu so zmäkčovačom Neutro 25ml a potom pokračovať v praní ako obvykle.

Zmäkčovač prádla Neutro Voňavý domov je skutočne unikátny produkt, ktorý pridáva hodnotu každému praniu. Nielenže poskytuje množstvo výhod, ale je aj veľmi jednoduchý na použitie.

Vyskúšajte a presvedčte sa sami - pranie pomocou zmäkčovača prádla Neutro si zamilujete od prvej chvíle! Kúpite v našich kamenných predajniach v Bratislave, Košiciach, Trnave a Banskej Bystrici a samozrejme online na www.vonavydomov.eu.