Jarné upratovanie v plnom prúde!

Jarné upratovanie v plnom prúde!

Foto: vonavydomov

Už ste začali alebo ste zatiaľ nad jarným upratovaním len uvažovali? Ušetrite svoj drahocenný čas, premyslite si to krok po kroku. Začnite s výberom TOP produktov, s ktorými bude jarné upratovanie rýchle a najmä hotové raz dva!

Už ste začali alebo ste zatiaľ nad jarným upratovaním len uvažovali? Ušetrite svoj drahocenný čas, premyslite si to krok po kroku. Začnite s výberom TOP produktov, s ktorými bude jarné upratovanie rýchle a najmä hotové raz dva!

S prichádzajúcimi slnečnými lúčmi a dlhšími dňami sa nám postupne začínajú ukazovať všetky tie nečistoty a šmuhy, ktoré sa počas zimy usadili na oknách, zrkadlách a sklenených povrchoch našich domovov. Žiadne obavy, jarné upratovanie môže byť aj pohodové, hlavne ak máte po ruke správne produkty, ktoré nesklamú.

Zbavte sa všetkých nepríjemných nečistôt jednoducho a rýchlo. Kľúčom je zvoliť vhodný čistiaci prostriedok, s ktorým bude umývanie okien a iných sklenených povrchov hračka. A tu prichádza na scénu rýchly čistič skla Elda Glass, ktorý je zárukou žiarivo čistých okien v celej Vašej domácnosti.

Elda Glass sa postará nielen o okná, ale o akékoľvek sklenené povrchy v domácnosti. Ak ste sa už dlhšie trápili s vyčistením zrkadiel alebo sklenených skriniek a nikdy to nebolo dokonale čisté, Elda Glass zmení Váš pohľad na jarné upratovanie. S týmto pomocníkom bude upratovanie o niečo príjemnejšie a zároveň Vám ušetrí čas.

Použitie je skutočne jednoduché: stačí nastriekať a utrieť čistou handričkou. Žiadne zbytočné drhnutie či opakované umývanie. Elda Glass zanechá sklenené povrchy dokonale čisté, bez šmúh a nečistôt, a Vy sa môžete tešiť z krásne čistého domova bez nadmernej námahy.

Tak prečo ešte čakať? Urobte si jarné upratovanie príjemnejšie a efektívnejšie s čistiacim prostriedok Elda Glass. Zažite ten skvelý pocit z čistého a voňavého domova, ktorý Vás bude každý deň vítať príjemnou atmosférou. Jarné upratovanie už nemusí byť záťažou, ale príležitosťou, ako si zveľadiť domov a vniesť do neho čerstvú energiu. Tak čo tešíte sa? Elda Glass je tá správna voľba na dosiahnutie žiarivo čistých povrchov bez zbytočného stresu.

Ak Vás trápi nadmerne znečistený exteriér okien, mastnota, smog, zaschnutý hmyz alebo iné výrazné nečistoty, zbavíte sa ich jedným ťahom! Parfumovaný okenný sprej Vás zbaví odolných nečistôt bez zbytočnej námahy. Je vysoko koncentrovaný, preto jeho použitie je odporúčané najmä v dobre vetraných priestoroch a v exteriéri. NEPOUŽÍVAJTE na hliníkové povrchy!

K umývaniu okien zaručene patrí aj pranie záclon a závesov. Pre zachovanie dlhotrvajúcej vône nezabudnite pridať do prania jeden z našich olejových parfémov. Vôňa sa z textílii uvoľňuje postupne a záclony tak zostanú prevoňané dlhé mesiace. Oleje do prania si vyberiete presne podľa toho čo máte najradšej - kvetinové, púdrové či sladkasté vône, zaručene si vyberiete tie svoje obľúbené. Ak si nie ste istí, vyskladajte si svoju skúšobnú sadu 5 vzoriek v 10ml baleniach, podľa vlastného výberu. 5 vzoriek viete aplikovať až na 10 praní.

Dávkovanie: 5ml na 5kg bielizne do nádržky na aviváž.

Vyskúšajte a uvidíte sami, aké jednoduché a príjemné môže byť upratovanie s čistiacimi prostriedkami a parfumovanými olejmi do prania Le Essenze di Elda! Objavte ďalšie skvelé produkty v sekcii Čistiace produkty a multi spreje a nájdite si svojich favoritov, ktoré vyčistia a prevoňajú domácnosť presne podľa Vašich predstáv.