Špeciálna handra Elda

Essenze de Elda

Špeciálna handra ELDA

Vyber si variantu
Špeciálna handra Elda

Špeciálna handra Elda

8,00 €

800 €
Kód produktu: 6390975
Skladom 20  a viac kusov.
Doručíme v  -
Možnosti dopravy
Získate 8 bodov
pomoc

Potrebujete poradiť?

Po - Ne 8:00-22:00

+421 911 050 251

Špeciálna handrička, ktorá dôkladne čistí jediným ťahom.  

Je ideálna na akýkoľvek povrch: podlahy, parkety, sklo, kov, lakované povrchy, kúpeľňové vybavenie, dvere, kuchyne, obklady, nábytok a vodovodné batérie.

 

NÁVOD NA SPRÁVNE POUŽITIE: Navlhčte vodou a raz utrite. Na utieranie prachu je možné použiť aj na sucho. Hĺbkovo čistí jedným prechodom a nezanecháva žiadne šmuhy.
POVRCHY POUŽITIA: Možno použiť na akýkoľvek povrch - podlahy, parkety, sklo, kov, lakované povrchy, sanita, dvere, kuchyne, obklady, nábytok, vodovodné batérie.
PRVÉ POUŽITIE: Odporúča sa povariť vo vode 5 minút. Pre ďalšie použitie v horúcom vodnom kúpeli vyžmýkajte a nechajte uschnúť.
ČISTENIE TKANINY: Ručné pranie s neutrálnym mydlom alebo prať v práčke do 90 stupňov bez pridania aviváže.
POZNÁMKA: Aviváž ničí tkaninu z mikrovlákna a robí ju nepoužiteľnou.
UŽITOČNÉ RADY: Tkaninu pravidelne vyvarujte s mydlovými vločkami a opláchnite pod tečúcou vodou, toto ošetrenie obnoví čistiacu silu mikrovlákna.

 

Hodnotenia

FAQ - Často kladené otázky

V našej kategórii produktov nájdete priehľadné rozdelenie vôní. V prípade že si s výberom neviete poradiť, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: +421 911 050 251 a s výberom Vám ochotne poradí vyškolený personál.

Ak si na našom eshope vytvoríte objednávku do 13:00 a zvolíte dopravu kuriérom, tovar Vám bude doručený do 24 hodín. Ak si zvolíte Packetu, Vaša objednávka bude u Vás doma do 2 dní.