Prevoňajte si šatník so sprejom na textil

Prevoňajte si šatník so sprejom na textil

Foto: vonavydomov

Túžite po voňavej bielizni a celej Vašej domácnosti? Chcete mať dlhodobo voňavé vankúše, sedačky, závesy, prikrývky, zimné kabáty a bundy? Vyskúšajte naše jedinečné spreje na textil, ktoré prevoňajú bielizeň už po prvej aplikácii. Vôňu sprejov na textil si viete vybrať presne podľa vašich preferencií. Ak poznáte naše oleje do prania, výber sprejov na textil bude pre Vás hračka. Vône sprejov na textil sú ekvivalentné k olejom do prania. Máte už svoju obľúbenú? 


Aké sú naše spreje na textil? 
Spreje na textil Voňavý domov sú originálne talianske produkty s intenzívnymi a jedinečnými vôňami, ktoré sú špeciálne vytvorené pre edíciu Le Essenze di Elda. Vynikajú svojím dlhodobým účinkom a prevoňajú celú domácnosť, či kancelárske priestory. Navodia príjemnú atmosféru, a čo je taktiež dôležité nepoškodzujú materiály ani nijako neškodia ľudskému organizmu a zvieratám.    


Dlhodobo svieže prádlo
Vďaka našim sprejom na textil, Vaše prádlo zostane dlho svieže a voňavé. Spreje slúžia hlavne na to, aby v textíliách oživili príjemnú vôňu a odstránili zápach. Po aplikácii nezanechávajú žiadne fľaky ani mokré škvrny, takže ich môžete používať tak často ako uznáte za vhodné. 


Ranný výber oblečenia bude o niečo príjemnejší
Určite to poznáte, otvoríte skriňu alebo šatník a neviete si vybrať. Rýchlejší výber oblečenia vám síce sľúbiť nedokážeme, ale čo vám sľúbiť vieme je, že výber bude o niečo príjemnejší a najmä voňavý. Spríjemnite si chvíle pri výbere oblečenia každé ráno. Voňavé kúzlo v podobe nášho spreja na textil vás prekvapí svojou jedinečnou vôňou pri každom otvorení šatníka alebo skrine.


Ako sa spreje na textil a bielizeň používajú:
Textil: Nastriekajte zo vzdialenosti najmenej 30 cm na závesy, prehozy, pohovky a látky všeobecne. Opakujte podľa intenzity vône, ktorú chcete na látke dosiahnuť.


Bielizeň a oblečenie: Aplikujte na diaľku, pred žehlením alebo neskôr pri uskladnení v šatníku alebo pri nosení. Nepoužívajte na kožené a koženkové materiály.


TIP: Medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie vône sprejov na textil patrí napr. Petali di Rosa, Sole, Dolce, Diamante & ylang ylang, Yo Go.


NEVIETE SI VYBRAŤ?
Naše produkty detailne poznáme a dokážeme Vám k nim dať čo najviac informácii a radi Vám PORADÍME s výberom.
Navštívte naše predajne v Bratislave, Košiciach, Trnave a v Banskej Bystrici alebo nakupujte online na www.vonavydomov.eu a objavte kúzlo voňavého domova s našimi sprejmi na textil.