Sprej na bielizeň a do šatníkov Diamante & ylang ylang

Dostupnosť: Skladom

10.00€

  • Bez DPH: 8.33€

Sprej na bielizeň a do šatníkov Diamante & ylang ylang - svieža vôňa kvetu Ylang ylangTúžite po voňavej bielizni a celej vašej domácnosti?

Chcete mať dlhodobo voňavé vankúše, sedačky, závesy, prikrývky, zimné kabáty a bundy? Tak vyskúšajte naše jedinečné spreje na textil, ktoré prevoňajú vašu bielizeň už po prvej aplikácií. 

Aj Vám sa stáva, že otvoríte šatník a neviete čo na seba? Spríjemnite si chvíle výberu voňavým kúzlom v podobe nášho spreju na textil, ktorý Vás prekvapí svojou jedinečnou vôňou pri každom otvorení šatníka/skrine.

Vďaka našim sprejom na textil, ostane vaše prádlo dlho svieže. Spreje slúžia hlavne na to aby v textíliach oživili príjemnú vôňou a odstránili zápach. PO aplikácií nezanechávajú žiadne fľaky ani mokré škvrny

 

Použitie - 
Látky: nastriekajte zo vzdialenosti najmenej 30 cm na parfémové závesy, prehozy, pohovky a látky všeobecne. Opakujte podľa intenzity vône, ktorú chcete na látke nechať. Bielizeň a oblečenie: vyparujte na diaľku: pred žehlením alebo neskôr pri uskladnení v šatníku alebo pri nosení.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!