Izbový difuzér Diamante Ylang Ylang 250ml

Essenze de Elda

Izbový difuzér Diamante & Ylang Ylang 250ml

Vyber si variantu
Izbový difuzér Diamante Ylang Ylang 250ml

Izbový difuzér Diamante Ylang Ylang 250ml

23,00 €

2300 €
Kód produktu: 6391011
Skladom 20  a viac kusov.
Doručíme v  -
Možnosti dopravy
Získate 23 bodov
pomoc

Potrebujete poradiť?

Po - Ne 8:00-22:00

+421 911 050 251

Izbový difuzér DIAMANTE & YLANG YLANG 250 ml so sviežou vôňou kvetu ylang.

 

Je jednou z vôní domácich vonných difuzérov vytvorených spoločnosťou Le Essenze di Elda. Rad vôní VYROBENÝCH V TALIANSKU je vhodný do každého prostredia. Elegantná sklenená fľaša a tyčinky doplnia interiér a dokonale prevoňajú domácnosť. 

 

NÁVOD NA POUŽITIE:
Odstráňte uzáver zo sklenenej fľaše. Ponorte tyčinky do vône a počkajte niekoľko minút, kým vôňu nevstrebajú, potom ich otočte opačným smerom. Ak je požadovaná vyššia intenzita parfému, túto operáciu občas opakujte. Pri každej tejto operácii je vhodné si dôkladne umyť ruky. Ak dôjde k náhodnému rozliatiu vône, odporúčame vám čo najskôr povrch vysušiť a okamžite opláchnuť veľkým množstvom vody. Niektoré jemné a/alebo pórovité povrchy, ako napríklad drevo a mramor, môžu byť zafarbené. Odporúčame umiestniť vôňu na stabilnú podložku, pokiaľ možno nie v priamom kontakte s nasiakavými povrchmi.

 

NEVIETE SI VYBRAŤ?

Naše produkty detailne poznáme a dokážeme Vám k nim dať maximum informácii a PORADÍME Vám aké si presne vybrať.

 

Hodnotenia

100%

  • (2)

5

2 x

4

0 x

3

0 x

2

0 x

1

0 x

Anonym

Pred 1 rokmi

Sandra

Pred 2 mesiacmi

Bola som skeptická nakoľko som skúšala rôzne difuzere , ale tento od Voňavý domov je neskutočný . Som nečakala že ta vona bude taká krásne výrazná . Otvorím dvere domu a tu vôňu cítiť všade

FAQ - Často kladené otázky

V našej kategórii produktov nájdete priehľadné rozdelenie vôní. V prípade že si s výberom neviete poradiť, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: +421 911 050 251 a s výberom Vám ochotne poradí vyškolený personál.

Ak si na našom eshope vytvoríte objednávku do 13:00 a zvolíte dopravu kuriérom, tovar Vám bude doručený do 24 hodín. Ak si zvolíte Packetu, Vaša objednávka bude u Vás doma do 2 dní.

Produkty z rady