Esenciálny olej rozpustný vo vode ETERNAL WOOD-15ml

Dostupnosť: Skladom

10.00€

  • Bez DPH: 8.33€

ETERNAL WOOD - večné devo- korenistá vôňa 

Hlava: červený pomaranč, sicílsky citrón

Srdce: vanilkové bobule, pačuli
Základ: santalové drevo, cédrové drevo

Luxusné esenciálne oleje rozpustné vo vode

Ak hľadáte skutočne kvalitné oleje do aróma lampy, difuzéra či nádoby pre výhrevné teleso, ste na správnom mieste. Esenciálne oleje značky Le Eseenze di Elda sú skutočne najkvalitnejšie na trhu. Všetky tieto vône pochádzajú od talianskeho tvorcu, ktorý pre vás pripravil skutočne krásnu paletu vôní, ako je to pri parfumovaných olejoch do prania na, ktoré ste si už zvykli.
Rad vôní, ktoré sú výhradne MADE IN ITALY, ktoré sa rozpúšťajú vo vode, aby ste si prispôsobili váš domov jedinečným a špeciálnym parfumom. Najefektívnejšie využitie pre aromaterapiu dosiahnete pomocou aróma difuzérov. Budete unesený a zároveň prekvapený pretože vône sú príjemné a dlhotrvajúce.
Pre dokonalé uvoľnenie a harmóniu zmyslov si vyberajte esenciálne oleje spontánne, intuitívne a dajte na prvé nadýchnutie sa - proste sa zamilujte! 
Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musia spĺňať náročné výstupné kritériá.

Použitie: Nalejte pár kvapiek (8 - 10 a viac pre vyššiu intenzitu) priamo do vody. Ideálne na použitie v ultrazvukových difuzérov, aróma lampách a ako prídavok do nádoby na vodu do výhrevného telesa. Používajte iba na uvedené použitie.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!